Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Siyah Beyaz Fotoğraflarda HDR Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, fotoğrafçıların manzara fotoğraflarında sıklıkla kullandığı HDR tekniğini siyah beyaz portre fotoğraflarda nasıl kullanıldığı anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, HDR kullanımı, renk düzenlemesi ve ışık düzenlemesi, High pass ile fotoğraflarda nasıl keskinlik ve detay sağlandığı, High pass’de maske kullanarak istenilen bölgelerin nasıl keskinleştirildiği, rötuşlama işlemi, noise ve HDR fotoğraflarda sepya kullanımı hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, çektiğiniz fotoğraflarda Photoshop ile HDR tekniğini kullanarak kusursuz detaylar sağlayabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Siyah, Beyaz, Fotoğraflarda, HDR, Kullanımı, Çekilen, fotoğraflarda, HDR, dönüştürme, ve, düzenleme, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Siyah Beyaz Fotoğraflarda HDR Kullanımı eğitim setinde yer alan Çekilen fotoğraflarda HDR dönüştürme ve düzenleme yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Siyah Beyaz Fotoğraflarda HDR Kullanımı Eğitim İçeriği

Photoshop ile Siyah Beyaz Fotoğraflarda HDR Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Siyah Beyaz Fotoğraflarda HDR Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.