Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek Eğitim Seti

Adobe’nin Android ve iOS platformlarında kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından Photoshop Mix hakkında tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; uygulamanın arayüz incelemesi, fotoğrafları kırpmak, fotoğraflarda renk ve ışık düzenlemesi yapmak, istenilen alanları siyah-beyaz veya renkli yapmak, layer kullanımı, harmanlama seçeneği, fotoğraflarda açı hatalarının düzenlenmesi gibi bir çok konu hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra; Photoshop Mix uygulamasını kullanarak fotoğraflarda maniplasyon ve düzenleme işlemlerini istediğiniz yerde hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.853+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.