Karıştır bölümü ile fotoğrafları birbiri ile harmanlama

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek Eğitim Seti

Karıştır bölümü ile fotoğrafları birbiri ile harmanlama video eğitimini izleyerek, Karıştır bölümü ile fotoğrafları birbiri ile harmanlama konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek konusunda daha fazla bilgi sahibi olma< için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Adobe’nin Android ve iOS platformlarında kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından Photoshop Mix hakkında tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; uygulamanın arayüz incelemesi, fotoğrafları kırpmak, fotoğraflarda renk ve ışık düzenlemesi yapmak, istenilen alanları siyah-beyaz veya renkli yapmak, layer kullanımı, harmanlama seçeneği, fotoğraflarda açı hatalarının düzenlenmesi gibi bir çok konu hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra; Photoshop Mix uygulamasını kullanarak fotoğraflarda maniplasyon ve düzenleme işlemlerini istediğiniz yerde hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.312+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.