Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek Eğitim Detayı

Adobe’nin Android ve iOS platformlarında kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından Photoshop Mix hakkında tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; uygulamanın arayüz incelemesi, fotoğrafları kırpmak, fotoğraflarda renk ve ışık düzenlemesi yapmak, istenilen alanları siyah-beyaz veya renkli yapmak, layer kullanımı, harmanlama seçeneği, fotoğraflarda açı hatalarının düzenlenmesi gibi bir çok konu hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra; Photoshop Mix uygulamasını kullanarak fotoğraflarda maniplasyon ve düzenleme işlemlerini istediğiniz yerde hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, Mix, ile, Fotoğrafları, Düzenlemek, Kes, bölümü, ile, layer, kullanımı, ve, renk, düzenlemesi, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek eğitim setinde yer alan Kes bölümü ile layer kullanımı ve renk düzenlemesi yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek Eğitim İçeriği

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop Mix ile Fotoğrafları Düzenlemek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.