Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop’da Perspektif Yüzeyler ile Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop’ta perspektif yüzeyler üzerinde nasıl çalışılacağı ve neler yapılacağı ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. Çekilen fotoğraflarda perspektif yüzeyi düzenlemek ve kırpmak, Perspective Warp ile düzenleme yapmak, eğimli yüzeylerde doku taşıma onarma işlemleri yapmak, perspektif alanlara nesneler eklemek ve Vanishing Point ile perspektif yüzeyler oluşturmak ile ilgili tüm detaylar bu eğitim setinde anlatılmıştır. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde Photoshop ile perspektif yüzeyler ile kolaylıkla çalışabilir ve ileri seviye manipülasyon işlemlerinde bu eğitim setinde öğrendiklerinizi kullanabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop’da, Perspektif, Yüzeyler, ile, Çalışmak, Photoshop, CC, özelliği:, Perspective, Warp, ile, düzenleme, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop’da Perspektif Yüzeyler ile Çalışmak eğitim setinde yer alan Photoshop CC özelliği: Perspective Warp ile düzenleme yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop’da Perspektif Yüzeyler ile Çalışmak Eğitim İçeriği

Photoshop’da Perspektif Yüzeyler ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop’da Perspektif Yüzeyler ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.