Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop'ta Fotoğraflar ile Özel Fırçalar Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, yaratıcı fotoğraflar çekmek için ihtiyacınız olan püf noktaları ile çektiğiniz fotoğrafları Photoshop’da kendi yaratıcı fırçalarınızı nasıl oluştulacağı ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde, ihtiyacımız olan ekipmanlar ve püf noktaları, dijital fotoğraf makinasında kullanılacak mod ve ayarları, netleme seçeneği ve kullanım nedeni, Photoshop’da siyah beyaz işlemleri, ışık ayarı yapmak, renkleri ters çevirmek, dumanda düzenleme yapmak ve hazırlanan görsel efektin bir Photoshop brush olarak nasıl kaydedileceği ile ilgili detaylar yer almaktadır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, yaratıcı fotoğraflar hazırlamak için püf noktalarını ve çektiğiniz fotoğraflardan oluşturmuş olduğunuz Photoshop fırçalarını kullanarak etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop'ta, Fotoğraflar, ile, Özel, Fırçalar, Oluşturmak, Brush, export, ve, import, seçenekleri bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop'ta Fotoğraflar ile Özel Fırçalar Oluşturmak eğitim setinde yer alan Brush export ve import seçenekleri video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop'ta Fotoğraflar ile Özel Fırçalar Oluşturmak Eğitim İçeriği

Photoshop'ta Fotoğraflar ile Özel Fırçalar Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop'ta Fotoğraflar ile Özel Fırçalar Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.