Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

phpMyAdmin ile MySQL Veritabanı Yönetimi Eğitim Detayı

phpMyAdmin 6 milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı, çok kullanıcılı, hızlı ve sağlam bir veritabanı yönetim sistemidir. Bu eğitim setinde, phpMyAdmin ile veritabanı oluşturmak, tablolar üzerinde çalışmak, veritabanı sorguları çalıştırmak, sunucu performansını kontrol etmek, Tüm tablo yapılarını ve verileri farklı formatlarda export ve import etmek gibi tüm detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra phpMyAdmin kullanarak MySQL veritabanlarınızı yönetmeye başlayabilir ve veritabanı yapıları oluşturabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, phpMyAdmin, ile, MySQL, Veritabanı, Yönetimi, Sql, dosyasından, veri, almak bu eğitimde yer alan konulardır. phpMyAdmin ile MySQL Veritabanı Yönetimi eğitim setinde yer alan Sql dosyasından veri almak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

phpMyAdmin ile MySQL Veritabanı Yönetimi Eğitim İçeriği

phpMyAdmin ile MySQL Veritabanı Yönetimi Hakkında Sorulan Sorular

phpMyAdmin ile MySQL Veritabanı Yönetimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.