Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere post production ve video productionda sıklıkla kullanılan tekniklerden biri olan ve görsel effect içeren filmlerin veya video çekimlerin daha kolay yapılmasını ve gerçekci hale getirilmesini sağlayan tekniklerden biri olan green screen tekniğinin kullanımından bahsedilmiştir. Eğitim seti içeriğinde Green Screen’in ne olduğu, niçin çekimler sırasında arka planda yeşil ekran kullanıldığı, ışık ayarı ve çekimler sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiği, Premiere Pro ve After Effects kullanarak çekmiş olduğumuz videoları green screen tekniği ile nasıl keyleme işlemi yapıldığı, arkaplan ayarları, After Effects kullanarak dijital ışık ayarlarının nasıl yapıldığı gibi konuları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra green screen konusunda bilgi sahibi olup, çekmiş olduğunuz videolarda bu teknikleri kullanabilir hale gelebilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Premiere, Pro, After, Effects, ile, Green, Screen, ve, Keyleme, Arkaplanı, digital, olarak, aydınlatmak bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme eğitim setinde yer alan Arkaplanı digital olarak aydınlatmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme Eğitim İçeriği

Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.