Arkaplanı digital olarak aydınlatmak

Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme Eğitim Seti

Arkaplanı digital olarak aydınlatmak video eğitimini izleyerek, Arkaplanı digital olarak aydınlatmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme konusunda daha fazla bilgi sahibi olma< için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitimde sizlere post production ve video productionda sıklıkla kullanılan tekniklerden biri olan ve görsel effect içeren filmlerin veya video çekimlerin daha kolay yapılmasını ve gerçekci hale getirilmesini sağlayan tekniklerden biri olan green screen tekniğinin kullanımından bahsedilmiştir. Eğitim seti içeriğinde Green Screen’in ne olduğu, niçin çekimler sırasında arka planda yeşil ekran kullanıldığı, ışık ayarı ve çekimler sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiği, Premiere Pro ve After Effects kullanarak çekmiş olduğumuz videoları green screen tekniği ile nasıl keyleme işlemi yapıldığı, arkaplan ayarları, After Effects kullanarak dijital ışık ayarlarının nasıl yapıldığı gibi konuları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra green screen konusunda bilgi sahibi olup, çekmiş olduğunuz videolarda bu teknikleri kullanabilir hale gelebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro, After Effects ile Green Screen ve Keyleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.312+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.