Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Premiere Pro Gelişmiş Timeline Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Premiere Pro’da en çok kullanılan ve çalışmalar sırasında işlemlerin çoğunun yapıldığı timeline paneli hakkında detaylı bilgiler verilmiştir. Eğitim seti içeriğinde, Premiere Pro Timeline panelinin çalışma mantığı, çalışma alanını nasıl kişiselleştirileceği, timeline temelleri, timeline kısayolları, marker kullanımı ve özellikleri, timeline’da render işleminin nasıl yapıldığı, timeline panelinde yer alan track, link, snap kontrolleri kullanımı, gelişmiş timeline ayarları ve timeli araçlarının kullanımı gibi bir çok konu hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, timeline paneli ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olup, video montajlarınızı daha etkin ve daha pratik şekilde yapabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Premiere, Pro, Gelişmiş, Timeline, Kullanımı, Timeline’e, içerik, eklemek bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro Gelişmiş Timeline Kullanımı eğitim setinde yer alan Timeline’e içerik eklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Premiere Pro Gelişmiş Timeline Kullanımı Eğitim İçeriği

Premiere Pro Gelişmiş Timeline Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro Gelişmiş Timeline Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.