Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Premiere Pro ile Effects ve Preset Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere Premiere Pro'nun en temel araçlarından efektlerin ve presetlerin nasıl kullanıldığından bahsedilmiştir. Eğitim seti içeriğinde efekt kullanımı, uygulanan efeklerde sıralamada dikkat edilmesi gerekenler, efektlerde maskeleme işlemi, efektleri tekrar kullanma yöntemleri, efekt presetleri oluşturma gibi konular anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitimi izledikten sonra Premiere Pro efekt ve preset kullanımı hakkında bilgi sahibi olup videolarınızda efektleri ve presetleri rahatlıkla uygulayabilir hale gelebilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Premiere, Pro, ile, Effects, ve, Preset, Kullanımı, Keyframe’li, efekt, kopyalamak, ve, yapıştırmak bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro ile Effects ve Preset Kullanımı eğitim setinde yer alan Keyframe’li efekt kopyalamak ve yapıştırmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Premiere Pro ile Effects ve Preset Kullanımı Eğitim İçeriği

Premiere Pro ile Effects ve Preset Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro ile Effects ve Preset Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.