Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Fotoğrafçıların tercih ettiği Lightroom ve Photoshop programlarını kullanarak fotoğrafları siyah/beyaz’a dönüştürmenin yolları bahsedilmiştir. Fotoğraflarınızı hangi seçenekler ile siyah/beyaz'a dönüştürebilirsiniz. Fotoğrafda ışık ayarı, kontrast ayarı ve netlik ayarı gibi birçok işlemin cevabını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde fotoğraflarınız siyah/beyaz'a dilediğiniz ayarları uygulayarak dönüştürüp üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Siyah-Beyaz, Fotoğraflar, Oluşturmak, İstenilen, rengi, ön, plana, çıkararak, diğer, alanı, siyah, beyaz, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak eğitim setinde yer alan İstenilen rengi ön plana çıkararak diğer alanı siyah beyaz yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak Eğitim İçeriği

Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.