Sonuç

Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak Eğitim Seti

Sonuç video eğitimini izleyerek, Sonuç konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Fotoğrafçıların tercih ettiği Lightroom ve Photoshop programlarını kullanarak fotoğrafları siyah/beyaz’a dönüştürmenin yolları bahsedilmiştir. Fotoğraflarınızı hangi seçenekler ile siyah/beyaz'a dönüştürebilirsiniz. Fotoğrafda ışık ayarı, kontrast ayarı ve netlik ayarı gibi birçok işlemin cevabını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde fotoğraflarınız siyah/beyaz'a dilediğiniz ayarları uygulayarak dönüştürüp üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Siyah-Beyaz Fotoğraflar Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.559+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.