Özgüven kazanmada NLP nasıl yardımcı olur?

Sorunlara NLP ile Çözüm Video Eğitim Seti

Sorunlara NLP ile Çözüm Eğitim Seti

Özgüven kazanmada NLP nasıl yardımcı olur? video eğitimini izleyerek, Özgüven kazanmada NLP nasıl yardımcı olur? konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorunlara NLP ile Çözüm konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Yaşam koçluğu, dünyanın birçok yerinde uygulanan bir sistemdir. Yaşam koçluğu, yol arkadaşlığı denen bir sistem anlamına gelmektedir. Bulunduğu noktadan, gitmek istediği noktaya yolculuğa çıkan bir insana yapılan yol arkadaşlığıdır. Yaşam koçluğu doğru sorular sorabilme sanatıdır. Kişinin farkına varamadığı niyetlerini, yaptıklarının sonucunu anlayabilme sanatıdır. Kısaca, kişinin kendini tanıyabilme sanatı denebilir. Bir yaşam koçu, kişi hayallerini gerçekleştirirken, en kötü anlarında yanında bir yol arkadaşıdır.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Sorunlara NLP ile Çözüm eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.156+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.