Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Sorunlara NLP ile Çözüm Eğitim Detayı

Yaşam koçluğu, dünyanın birçok yerinde uygulanan bir sistemdir. Yaşam koçluğu, yol arkadaşlığı denen bir sistem anlamına gelmektedir. Bulunduğu noktadan, gitmek istediği noktaya yolculuğa çıkan bir insana yapılan yol arkadaşlığıdır. Yaşam koçluğu doğru sorular sorabilme sanatıdır. Kişinin farkına varamadığı niyetlerini, yaptıklarının sonucunu anlayabilme sanatıdır. Kısaca, kişinin kendini tanıyabilme sanatı denebilir. Bir yaşam koçu, kişi hayallerini gerçekleştirirken, en kötü anlarında yanında bir yol arkadaşıdır.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Sorunlara, NLP, ile, Çözüm, Kekemelik, sorununun, çözümünde, NLP, nasıl, yardımcı, olur? bu eğitimde yer alan konulardır. Sorunlara NLP ile Çözüm eğitim setinde yer alan Kekemelik sorununun çözümünde NLP nasıl yardımcı olur? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Sorunlara NLP ile Çözüm Eğitim İçeriği

Sorunlara NLP ile Çözüm Hakkında Sorulan Sorular

Sorunlara NLP ile Çözüm eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.