Unity 3D Başlangıç Rehberi

Eğitime genel bakış video eğitimi

Unity 3D Başlangıç Rehberi Eğitim Seti

Unity 3D nedir, nasıl bir programdır ve tam olarak neler için kullanılır gibi konular hakkında detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; Unity'nin diğer motorlara göre bazı farklılıkları ve benzerliklerini inceleyeceğiz. Unity hakkında genel olarak yaygın bir şekilde kullanılan ve algılanılan bazı bilgilerin doğruluğundan veya yanlışlığından bahsedilmiştir. Unity'nin arayüzü, kullanımı ve ilk game objemizin nasıl oluşturulacağı anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Unity'nin nasıl kullanıldığı hakkında genel bilgi edinmiş olacak ve ilk objenizi oluşturabileceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Unity 3D Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.