Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Unity 3D Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Unity 3D nedir, nasıl bir programdır ve tam olarak neler için kullanılır gibi konular hakkında detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; Unity'nin diğer motorlara göre bazı farklılıkları ve benzerliklerini inceleyeceğiz. Unity hakkında genel olarak yaygın bir şekilde kullanılan ve algılanılan bazı bilgilerin doğruluğundan veya yanlışlığından bahsedilmiştir. Unity'nin arayüzü, kullanımı ve ilk game objemizin nasıl oluşturulacağı anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Unity'nin nasıl kullanıldığı hakkında genel bilgi edinmiş olacak ve ilk objenizi oluşturabileceksiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Unity, 3D, Başlangıç, Rehberi, Unity'nin, yapabilecekleri, ve, diger, motorlar, ile, karşılaştırmalar bu eğitimde yer alan konulardır. Unity 3D Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Unity'nin yapabilecekleri ve diger motorlar ile karşılaştırmalar video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Unity 3D Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Unity 3D Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Unity 3D Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.