Lightmap örnekleri

Unity ile Gerçekçi Işık Kullanımı Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Unity ile Gerçekçi Işık Kullanımı Eğitim Seti

Lightmap örnekleri video eğitimini izleyerek, Lightmap örnekleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Unity ile Gerçekçi Işık Kullanımı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Unity'nin Progressive Lightmapperı ve Enlighten Lightmapperı arasındaki farklar incelenmiştir ve bir sahnenin nasıl ışıklandırıldığı hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde çeşitli ışık sahneleri ile ilgili örnek uygulamaları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra Unity ile sahnelerinizi dilediğiniz gibi ışıklandirabilir ve çok kaliteli renderlar alabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Unity ile Gerçekçi Işık Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.359+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.