1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Unity Image Effects ile Sinematik Görseller Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Unity programının kendi paketi olan Image Effects paketi incelenmiştir. Eğitim seti içeriğinde, renk düzenlemesi, LUT düzenlemesi, RAMP düzenlemesi ve bu özel efektlerin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, oyunlarınıza sinematik görseller ekleyebilir ve bu görseller ile oyunlarınızı ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Unity, Image, Effects, ile, Sinematik, Görseller, Oluşturmak, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Unity Image Effects ile Sinematik Görseller Oluşturmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Unity Image Effects ile Sinematik Görseller Oluşturmak Eğitim İçeriği

Unity Image Effects ile Sinematik Görseller Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Unity Image Effects ile Sinematik Görseller Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.