Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Web Sitelerinde Özel Font Kullanımı Eğitim Detayı

Web tasarımda standartların dışına çıkmak ister misiniz? Hazırladığınız web sitelerinde istediğiniz fontu özgürce kullanmak için bu eğitim setini mutlaka seyredin. Google Webfonts, Cufon ve HTML5 gibi teknolojileri kullanarak web sitelerinde özel font kullanımına ait tüm bilgiler bu eğitim setinde yer almaktadır.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Web, Sitelerinde, Özel, Font, Kullanımı, Font, ailesin, ait, stilleri, kullanmak bu eğitimde yer alan konulardır. Web Sitelerinde Özel Font Kullanımı eğitim setinde yer alan Font ailesin ait stilleri kullanmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Sitelerinde Özel Font Kullanımı Eğitim İçeriği

Web Sitelerinde Özel Font Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Web Sitelerinde Özel Font Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.