Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Word 2010 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Microsoft Word’ü kullanarak oluşturacağımız dokümanlarda doğru bilgilerle hızlı yol alıp zaman kaybına ortadan kaldıracağız. Hatalı kullanım alışkanlıklarımızı terk edip ileri Word komutlarında gerekli olan temel bilgileri öğreneceğiz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Word, 2010, Başlangıç, Rehberi, Neden, Sekme, kullanmalıyız bu eğitimde yer alan konulardır. Word 2010 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Neden Sekme kullanmalıyız video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Word 2010 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Word 2010 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Word 2010 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.