Örnek uygulama (firma adı ile bakiyesini mektuba eklemek)

Word 2010 Tr. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Word 2010 Tr. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) Eğitim Seti

Örnek uygulama (firma adı ile bakiyesini mektuba eklemek) video eğitimini izleyerek, Örnek uygulama (firma adı ile bakiyesini mektuba eklemek) konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Word 2010 Tr. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde Word 2010’da hazırlanan bir mektubu, birden fazla kişiye göndermek için herhangi bir veri kaynağındaki isim listesini yazdığımız mektup ile birleştireceğiz. Kişiye özel binlerce mektup oluşturmanın en pratik yöntemle nasıl yapılacağını öğreneceksiniz. Bu yöntemle, bir Excel tablosundaki her türlü veriyi, Word Adres Mektup birleştirme yöntemi ile kişiye özel mektuplara dönüştürebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Word 2010 Tr. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.359+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.