Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, WordPress temellerinden ve tüm detaylarından bahsedilmiştir. WordPress panelinde bulunan tüm sekmeler detaylı olarak anlatılmıştır. Panellerin nasıl kullanıldığını ve nasıl ayarlandığını gibi konulardan bahsedilmiştir. Örneklerle ile desteklenen bu eğitimde daha önce hiç WordPress kullanmamış olsanız dahi bu eğitimi izleyerek WordPress temelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, WordPress, Temelleri, ve, Başlangıç, Rehberi, Yazılar, sayfa, özellikleri, ve, farkları bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Yazılar, sayfa özellikleri ve farkları video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.