Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Eğitim Detayı

Kişisel gelişim, kişinin kendi gelişiminin, kendi öz farkındalığının farkına varması için, kişisel gelişim profesyonellerinin ismini koyduğu bir terimdir. Kişisel gelişimin birinci alanı koçluk alanıdır. Koçluk yaparak kişinin kendi öz farkındalığının farkına varması sağlanır. Ardından ihtiyaç duyulursa kişisel gelişimin ikinci alanı NLP olmaktadır. NLP'de kişinin öz farkındalığının bilinç dışı düzeyinde farkına varması ve bu farkındalığı kendisinin yaşatması öğretilir. Bir sonraki aşama ise kuantum boyutudur. Kuantum boyutunda, kişinin öz farkındalığının bilinç, bilinç dışı, bilinçaltı ve enerji boyutlarında fark etmesi sağlanır.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Yeni, Başlayanlar, İçin, Kişisel, Gelişim, Kişisel, gelişimde, değişimin, önemi, nedir? bu eğitimde yer alan konulardır. Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim eğitim setinde yer alan Kişisel gelişimde değişimin önemi nedir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Eğitim İçeriği

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Hakkında Sorulan Sorular

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.