Psikolojide kişisel gelişim nasıl kullanılır?

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Video Eğitim Seti

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim Eğitim Seti

Psikolojide kişisel gelişim nasıl kullanılır? video eğitimini izleyerek, Psikolojide kişisel gelişim nasıl kullanılır? konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Kişisel gelişim, kişinin kendi gelişiminin, kendi öz farkındalığının farkına varması için, kişisel gelişim profesyonellerinin ismini koyduğu bir terimdir. Kişisel gelişimin birinci alanı koçluk alanıdır. Koçluk yaparak kişinin kendi öz farkındalığının farkına varması sağlanır. Ardından ihtiyaç duyulursa kişisel gelişimin ikinci alanı NLP olmaktadır. NLP'de kişinin öz farkındalığının bilinç dışı düzeyinde farkına varması ve bu farkındalığı kendisinin yaşatması öğretilir. Bir sonraki aşama ise kuantum boyutudur. Kuantum boyutunda, kişinin öz farkındalığının bilinç, bilinç dışı, bilinçaltı ve enerji boyutlarında fark etmesi sağlanır.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Yeni Başlayanlar İçin Kişisel Gelişim eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.020+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.