Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

3ds Max Işıklar Eğitim Detayı

3D tasarımlarda en önemli unsurlardan bir tanesi ışık kullanımıdır. Bu eğitim setinde; 3ds Max ışık kullanımını, ışık türleri ve parametreleri anlatılmıştır. Bu eğitim sonrasında sizlerde ışık kullanımlarını öğrenecek, parametrelerini biliyor olacaksınız.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, 3ds, Max, Işıklar, IES, dosyası, kullanımı bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max Işıklar eğitim setinde yer alan IES dosyası kullanımı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max Işıklar Eğitim İçeriği

3ds Max Işıklar Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max Işıklar eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.