SetGender, SetBirthday gibi hedefleme özellikleri

AdMob for Unity ile Reklam Kurulumu Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

AdMob for Unity ile Reklam Kurulumu Eğitim Seti

SetGender, SetBirthday gibi hedefleme özellikleri video eğitimini izleyerek, SetGender, SetBirthday gibi hedefleme özellikleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. AdMob for Unity ile Reklam Kurulumu konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Google AdMob reklam servisini kullanarak oyunlarınıza nasıl reklam ekleyebileceğinizi, bu reklamları nerelerde gösterebileceğinizi ve bazı reklam türleri hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, tüm uygulamalarınızda Google AdMob servisinden faydalanarak reklam kullanabilir, reklam ekleyebilir ve bu reklamları istediğiniz yerde gösterebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

AdMob for Unity ile Reklam Kurulumu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.327+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.