Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Cinema 4D içinde Sculpting Kullanımı Eğitim Detayı

Karakterlerimizdeki detayları normalde Displacement haritaları ile veriyoruz. Cinema 4D içindeki sculpting özelliiği sayesinde sanki bir heykeltraş gibi istediğiniz etkileri model üzerine verebilirsiniz. Bu eğitim setinde sizlere sculpting fırçalarının kullanımını Wacom tabletler veya mouse yardımıyla nasıl yapabileceğinizi ve oluşturduğunuz detayları resim dosyalarına nasıl aktaracabileceğinizi anlattım. Eğitim seti sonunda sizlerde karakterlerinize istediğiniz detayları verebilecek ve bunları bake edebileceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Cinema, 4D, içinde, Sculpting, Kullanımı, Mouse, ile, kalem, kullanmadan, fırça, ayarı bu eğitimde yer alan konulardır. Cinema 4D içinde Sculpting Kullanımı eğitim setinde yer alan Mouse ile kalem kullanmadan fırça ayarı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Cinema 4D içinde Sculpting Kullanımı Eğitim İçeriği

Cinema 4D içinde Sculpting Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D içinde Sculpting Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.