Kaydırılabilir içerik oluşturmak

DPS ile Dijital Dergi Tasarımı Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

DPS ile Dijital Dergi Tasarımı Eğitim Seti

Kaydırılabilir içerik oluşturmak video eğitimini izleyerek, Kaydırılabilir içerik oluşturmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. DPS ile Dijital Dergi Tasarımı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim seti ile Adobe DPS kullanarak tablet cihazlar için dijital dergi tasarımlarının nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dijital dergilerde, HTML5 ile hazırlanmış içeriklerin kullanılması, sayfalara video ve müzik eklenmesi, kaydırılabilir metin yazılarının kullanımı, yatay ve dikey sayfaların nasıl oluşturulduğu gibi tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Eğitim seti içerinde her bölümde farklı işleyiş süreçlerini bulabilirsiniz. DPS iş akış süreci, sayfaların oluşturulması, buton eklemek, harici web sitelerine link vermek, alt sayfalar oluşturmak ve oluşturulan dijital derginin Content Viewer ve tablet cihazlar üzerinde önizlemesinin yapılması gibi konuları bu eğitim setiyle birlikte öğrenerek sizde dijital dergiler oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

DPS ile Dijital Dergi Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.853+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.