Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde CSS ve HTML formatında hazırlanmış olan sitenin WordPress entegrasyon işlemini gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda işlevsel WordPress temaları oluşturmak için ipuçlarına da bu eğitim setinde yer verilmiştir. Bu eğitim seti sayesinde hayalinizdeki WordPress sitelerini oluşturmak artık çok kolay!

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, HTML, Sitenin, WordPress, Entegrasyonu, Yorum, alanının, entegrasyonu bu eğitimde yer alan konulardır. HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu eğitim setinde yer alan Yorum alanının entegrasyonu video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu Eğitim İçeriği

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu Hakkında Sorulan Sorular

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.