Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Adobe InDesign CS4 Başlangıç rehberi yeni başlayanlar için temel özellikleri içermektedir. Bu seti tamamladıktan sonra, InDesign'ın temellerini öğrenmiş olacak ve metinler, görsellerle birlikte çalışarak çok sayfalı belgeler oluşturabilecek, PDF olarak hazırlayıp baskıya gönderebileceksiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, CS4, Başlangıç, Rehberi, Araçlar, Paneli bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign CS4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Araçlar Paneli video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CS4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.