Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

InDesign ile Kitap ve Dergi Tasarımında Pratik İşlemler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, kitap veya dergi gibi çoklu sayfalı tasarımlarda işimizi kolaylaştırıcak pratik işlemler anlatılmıştırl. Kitap ve dergi gibi tasarımlarda; şablon sayfa kullanımı, yazı ve paragraf stillerinin kullanımı, sayfa numaralarının eklenmesi, tekrar eden başlıklar, içindekiler sayfasının oluşturulması gibi bir çok bilgiyi bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Çoklu sayfalar üzerinde çalışmalar yapıyorsanız, bu eğitim setini izleyin. Bu eğitim, yaptığınız çalışmalarda sonuca giden zamanı kısaltıcaktır.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, ile, Kitap, ve, Dergi, Tasarımında, Pratik, İşlemler, Stilleri, farklı, dokümanlarda, kullanmak, bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign ile Kitap ve Dergi Tasarımında Pratik İşlemler eğitim setinde yer alan Stilleri farklı dokümanlarda kullanmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

InDesign ile Kitap ve Dergi Tasarımında Pratik İşlemler Eğitim İçeriği

InDesign ile Kitap ve Dergi Tasarımında Pratik İşlemler Hakkında Sorulan Sorular

InDesign ile Kitap ve Dergi Tasarımında Pratik İşlemler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.