Videolarda white balance ayarı yapmak

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Eğitim Seti

Videolarda white balance ayarı yapmak video eğitimini izleyerek, Videolarda white balance ayarı yapmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Lightroom'da Videolarla Çalışmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olma< için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Lightroom programının keşfedilmeyen ve bir o kadar güzel özellikleri olan video çalışmaları hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim setinde, desteklenen video formatları, katalog oluşturulması, videolarda white balance ayarı yapmak, ton ayarı yapmak, renk ayarı yapmak, hazır kalıpların kullanılması, videoları senkronize etmek, kırpma işlemi yapmak ve videolardan slayt oluşturulması hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, videolarda düzenleme yapabilir veya videoları bir araya getirerek slaytlar oluşturabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom'da Videolarla Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.312+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.