Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Lightroom programının keşfedilmeyen ve bir o kadar güzel özellikleri olan video çalışmaları hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim setinde, desteklenen video formatları, katalog oluşturulması, videolarda white balance ayarı yapmak, ton ayarı yapmak, renk ayarı yapmak, hazır kalıpların kullanılması, videoları senkronize etmek, kırpma işlemi yapmak ve videolardan slayt oluşturulması hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, videolarda düzenleme yapabilir veya videoları bir araya getirerek slaytlar oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Lightroom'da, Videolarla, Çalışmak, Düzenlenen, videoları, export, etmek bu eğitimde yer alan konulardır. Lightroom'da Videolarla Çalışmak eğitim setinde yer alan Düzenlenen videoları export etmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Eğitim İçeriği

Lightroom'da Videolarla Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom'da Videolarla Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.