1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon Eğitim Detayı

Ortaya Karışık: Yaşamın İçinden İnovasyon nerede bulunuyor bu eğitim seti içerisinde anlatılmıştır. Önümüzdeki dönemin bir deneyim tasarımcılığı dönemi olduğunu söylüyoruz. Biz inovasyonun hayatın içerisinde başka kurgularla nerelere yerleştirileceğini, kişiler hayatlarında nasıl inovatif olabileceğini ve deneyimlerini nerelerde kullanabileceğini eğitim setinde bulabilirsiniz. Önümüzdeki dönemin inovasyonları nelerdir? Bu inovasyonları bilmeniz önemli. Sezgi merkezlerinin rolünü bilmeminiz açısından oldukça önemlidir. Dünya gelecek merkezlerinde, inovasyon merkezlerinde neyi konuşuyor? Biz ülke, kişiler ve kurumlar olarak bu sürecin neresinde yer almalıyız? Bu süreci kendi içerimizde nasıl oluşturmalıyız? Bu göreceğiz. ve kişiler olarak inovatif olmanın avantajlarınıda öğrenmiş olacaksınız.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Ortaya, Karışık, Yaşamın, İçinden, İnovasyon, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon Eğitim İçeriği

Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon Hakkında Sorulan Sorular

Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.