Gelecek deneyim tasarımcılığında

Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon Eğitim Seti

Gelecek deneyim tasarımcılığında video eğitimini izleyerek, Gelecek deneyim tasarımcılığında konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Ortaya Karışık: Yaşamın İçinden İnovasyon nerede bulunuyor bu eğitim seti içerisinde anlatılmıştır. Önümüzdeki dönemin bir deneyim tasarımcılığı dönemi olduğunu söylüyoruz. Biz inovasyonun hayatın içerisinde başka kurgularla nerelere yerleştirileceğini, kişiler hayatlarında nasıl inovatif olabileceğini ve deneyimlerini nerelerde kullanabileceğini eğitim setinde bulabilirsiniz. Önümüzdeki dönemin inovasyonları nelerdir? Bu inovasyonları bilmeniz önemli. Sezgi merkezlerinin rolünü bilmeminiz açısından oldukça önemlidir. Dünya gelecek merkezlerinde, inovasyon merkezlerinde neyi konuşuyor? Biz ülke, kişiler ve kurumlar olarak bu sürecin neresinde yer almalıyız? Bu süreci kendi içerimizde nasıl oluşturmalıyız? Bu göreceğiz. ve kişiler olarak inovatif olmanın avantajlarınıda öğrenmiş olacaksınız.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Ortaya Karışık Yaşamın İçinden İnovasyon eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.156+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.