1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Photoshop ile Eski Fotoğrafları Düzeltmek (Restorasyon) Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, eski ve yıpranmış fotoğraflar üzerinde onarım işlemlerini nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Eski ve yıpranmış fotoğraflarınızı dijital ortama aktardıktan sonra, temel düzenlemeler yapmak, dokuları düzeltmek, hasarlı ve yırtık bölgeleri onarmak gibi bir çok detayı bu eğitim seti ile birlikte öğreneceksiniz. Sizlerde eski ve yırtık fotoğraflarınızı nasıl düzeltebileceğinizi öğrenmek için bu eğitim setini mutlaka izleyin.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Eski, Fotoğrafları, Düzeltmek, (Restorasyon), Opak, fotoğrafları, Dijital, makina, (SLR), ile, çekmek bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Eski Fotoğrafları Düzeltmek (Restorasyon) eğitim setinde yer alan Opak fotoğrafları Dijital makina (SLR) ile çekmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Eski Fotoğrafları Düzeltmek (Restorasyon) Eğitim İçeriği

Photoshop ile Eski Fotoğrafları Düzeltmek (Restorasyon) Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Eski Fotoğrafları Düzeltmek (Restorasyon) eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.