Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu Eğitim Detayı

Adobe Premiere Pro programının temellerini öğrenmek ve hızlı video kurgular hazırlamak için bu eğitim setini mutlaka izleyin. Adobe Premiere Pro kullanarak video parçaları arasında nasıl geçiş yapabileceğinizi, etkileyici sahneler hazırlamak için renk düzenlemeleri yapmayı, videoları hızlandırma ve yavaşlatma işlemlerinin yanı sıra daha birçok özelliği bu eğitim seti ile birlikte öğrenmiş olacaksınız.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Premiere, Pro, ile, Hızlı, ve, Pratik, Video, Kurgu, Zaman, çizgisinde, klipleri, taşımak, ve, takas, etmek bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu eğitim setinde yer alan Zaman çizgisinde klipleri taşımak ve takas etmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu Eğitim İçeriği

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro ile Hızlı ve Pratik Video Kurgu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.