1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Premiere Pro ile Videolarda Işık ve Renk Düzenlemeleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, videolarda oluşan pozlama, ışık, renk gibi sorunların Premiere Pro kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde nasıl düzeltildiğinden bahsedilmiştir. Eğitim seti içeriğinde, çalışma alanının kullanımı, waveform monitörü kullanımı, spilt view kullanımı, effectleri kullanarak video düzeltmerinin nasıl yapıldığı, effectlerde keyframe kullanımı gibi konular hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra videolarda düzeltme işlemleri hakkında bilgi sahibi olup çekmiş olduğunuz videolar üzerinde rahatlıkla düzetmeler yapabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Premiere, Pro, ile, Videolarda, Işık, ve, Renk, Düzenlemeleri, Color, Correction, workspace, (Renk, Düzetme, Çalışma, alanı) bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro ile Videolarda Işık ve Renk Düzenlemeleri eğitim setinde yer alan Color Correction workspace (Renk Düzetme Çalışma alanı) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Premiere Pro ile Videolarda Işık ve Renk Düzenlemeleri Eğitim İçeriği

Premiere Pro ile Videolarda Işık ve Renk Düzenlemeleri Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro ile Videolarda Işık ve Renk Düzenlemeleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.