Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere, profesyonel yaşamda ve sosyal yaşamda bir araya geldiğimiz insanlarda etkili bir imaj oluşturmak için dikkat etmemiz gereken konular anlatılmıştır. Bu eğitim setini izleyerek; kişisel imaj kavramı ve önemi, ilk izlenim, sözlü ve sözsüz iletişim, etkili dinleme, neden iyi giyinmeliyiz, iyi giyinmek için nelere dikkat etmeliyiz, bugünün iş dünyası, olumlu kişisel imajın avantajları ve imaj kırıcılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Profesyonel, Yaşamda, Kişisel, İmaj, Konuşmadan, sözsüz, iletişim, ile, olumlu, mesaj bu eğitimde yer alan konulardır. Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj eğitim setinde yer alan Konuşmadan sözsüz iletişim ile olumlu mesaj video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj Eğitim İçeriği

Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj Hakkında Sorulan Sorular

Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.