Bugünün iş dünyası ve çalışanların beklentileri

Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
EĞİTİMİ SATIN AL

Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj Eğitim Seti

Bugünün iş dünyası ve çalışanların beklentileri video eğitimini izleyerek, Bugünün iş dünyası ve çalışanların beklentileri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde sizlere, profesyonel yaşamda ve sosyal yaşamda bir araya geldiğimiz insanlarda etkili bir imaj oluşturmak için dikkat etmemiz gereken konular anlatılmıştır. Bu eğitim setini izleyerek; kişisel imaj kavramı ve önemi, ilk izlenim, sözlü ve sözsüz iletişim, etkili dinleme, neden iyi giyinmeliyiz, iyi giyinmek için nelere dikkat etmeliyiz, bugünün iş dünyası, olumlu kişisel imajın avantajları ve imaj kırıcılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.825+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.