Asset Store Tools ile siteye yükleme

Unity Asset Store ile Ürün Satmak Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Unity Asset Store ile Ürün Satmak Eğitim Seti

Asset Store Tools ile siteye yükleme video eğitimini izleyerek, Asset Store Tools ile siteye yükleme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Unity Asset Store ile Ürün Satmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Unity Asset Store üzerinde ürünlerinizi nasıl satışa çıkarabileceğiniz hakkında detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; ürünlerin nasıl satışa çıkarılacağı, paketleme işlemi nasıl yapıldığı ve sunum ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, ürünlerinizi Asset Store üzerinden satışa çıkarabilecek ve iyi bir sunum haline geçirebileceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Unity Asset Store ile Ürün Satmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.