Karakter seçimi ve yerleşimi

Unity ile 2.5D Oyun Nasıl Yapılır? Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Unity ile 2.5D Oyun Nasıl Yapılır? Eğitim Seti

Karakter seçimi ve yerleşimi video eğitimini izleyerek, Karakter seçimi ve yerleşimi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Unity ile 2.5D Oyun Nasıl Yapılır? konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, 2.5 boyut platformerların özelliklerin neler olduğu ve prototipi nasıl yapılacağı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; düşman özellikleri, basit bir yapay zeka oluşturulması, puan toplama, obje toplama ve oyuncu kontrolu ile ilgili çalışmalar anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, kendi 2.5 boyutlu platformerınızı hazırlayabilecek ve üzerinde çalışmalar yapabilecek duruma gelebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Unity ile 2.5D Oyun Nasıl Yapılır? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.