1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Unity ile Puan Toplama Oyunu Yapmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, fizik materyali Rigidbody'nin ileri özellikleri ve Collider çeşitleri hakkında uygulamalar nasıl yapıldığı hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Collider'larınızı istediğiniz gibi seçebilecek ve bunlara bağlı olarak bir puan toplama oyununun taslağını kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Unity, ile, Puan, Toplama, Oyunu, Yapmak, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Unity ile Puan Toplama Oyunu Yapmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Unity ile Puan Toplama Oyunu Yapmak Eğitim İçeriği

Unity ile Puan Toplama Oyunu Yapmak Hakkında Sorulan Sorular

Unity ile Puan Toplama Oyunu Yapmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.