1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler Eğitim Detayı

Word 2010 ile hazırladığınız tez, ödev, kitap vb. çok sayfalı çalışmalarda kullanacağınız pratik işlemlere bu eğitim setinde yer verilmiştir. Çok sayfalı çalışmalarda stilleri kullanmak, başlıkları düzenlemek, sayfa numaralarını otomatik vermek, içindekiler tablosunu oluşturmak (Table Of Contents) gibi işlemleri en doğru ve en hızlı oluşturmanın yöntemini bu eğitim seti ile öğrenebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Word, 2010, En., ile, Tez, Kitap, gibi, Çoklu, Sayfalarda, Pratik, İşlemler, Paragraf, nedir?, Nasıl, oluşturulur bu eğitimde yer alan konulardır. Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler eğitim setinde yer alan Paragraf nedir? Nasıl oluşturulur video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler Eğitim İçeriği

Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler Hakkında Sorulan Sorular

Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.