Numaralandırmada Farklı Seçenekler kullanmak

Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler Eğitim Seti

Numaralandırmada Farklı Seçenekler kullanmak video eğitimini izleyerek, Numaralandırmada Farklı Seçenekler kullanmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Word 2010 ile hazırladığınız tez, ödev, kitap vb. çok sayfalı çalışmalarda kullanacağınız pratik işlemlere bu eğitim setinde yer verilmiştir. Çok sayfalı çalışmalarda stilleri kullanmak, başlıkları düzenlemek, sayfa numaralarını otomatik vermek, içindekiler tablosunu oluşturmak (Table Of Contents) gibi işlemleri en doğru ve en hızlı oluşturmanın yöntemini bu eğitim seti ile öğrenebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Word 2010 En. ile Tez, Kitap gibi Çoklu Sayfalarda Pratik İşlemler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.853+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.