1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

WordPress için Tema Tasarımı Eğitim Detayı

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi (CMS) olan WordPress’e özel temalar tasarlamak için bu eğitim seti çok doğru bir kaynak olacaktır. Photoshop veya Fireworks ortamında tasarladığınız özel tasarımları WordPress’e aktarırken kullanacağınız bütün yöntemler bu eğitim setinde sizin için anlatılmıştır.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, WordPress, için, Tema, Tasarımı, Tasarımın, parçalara, ayrılması bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress için Tema Tasarımı eğitim setinde yer alan Tasarımın parçalara ayrılması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

WordPress için Tema Tasarımı Eğitim İçeriği

WordPress için Tema Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

WordPress için Tema Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.