1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik Eğitim Detayı

Bu eğitimin içeriğinde girişimcilikle ilgili bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz: Girişimciliğin Türkiye’deki durumu nedir? Girişimcilerin önümüzdeki dönemlerde nasıl başarılı olacak? Bazı girişimciler neden başarılı olamadı? Önümüzdeki dönemlerde girişimcilere hangi kapılar açılacak? Startup nedir? Nasıl başarılı olunur? Startup nasıl olunur? Destek nereden bulunur? Bu eğitimden sonra; Startup olma yollarını, yenilikçi girişimci olmanın hangi yollardan geçtiğini, hangi kilometre taşından geçtiğini göreceksiniz. Startupların avantajlarını göreceksiniz. Mevcut girişimcilerin değil bu alanda inovasyon yapan girişimcilerin dünyada yükselen çizgisinin neler olduğunu göreceksiniz. İyi seyirler, iyi öğrenmeler...

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Yenilikçi, Girişimcilik, ve, Girişimcilikte, Yenilikçilik, Müşteriler, neyi, sever? bu eğitimde yer alan konulardır. Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik eğitim setinde yer alan Müşteriler neyi sever? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik Eğitim İçeriği

Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik Hakkında Sorulan Sorular

Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.