Türkiyedeki girişimciler neden başarılı değil?

Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik Eğitim Seti

Türkiyedeki girişimciler neden başarılı değil? video eğitimini izleyerek, Türkiyedeki girişimciler neden başarılı değil? konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitimin içeriğinde girişimcilikle ilgili bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz: Girişimciliğin Türkiye’deki durumu nedir? Girişimcilerin önümüzdeki dönemlerde nasıl başarılı olacak? Bazı girişimciler neden başarılı olamadı? Önümüzdeki dönemlerde girişimcilere hangi kapılar açılacak? Startup nedir? Nasıl başarılı olunur? Startup nasıl olunur? Destek nereden bulunur? Bu eğitimden sonra; Startup olma yollarını, yenilikçi girişimci olmanın hangi yollardan geçtiğini, hangi kilometre taşından geçtiğini göreceksiniz. Startupların avantajlarını göreceksiniz. Mevcut girişimcilerin değil bu alanda inovasyon yapan girişimcilerin dünyada yükselen çizgisinin neler olduğunu göreceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Yenilikçilik eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.257+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.