“Asteroid” objesini linkage yöntemi ile sahneye eklemek

ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama Video Eğitim Seti

Abant İzzet Baysal Üniversitesi ağı üzerinden tüm eğitimleri ücretsiz izleyebilirsin! Detaylı kullanım için üyelik oluştur.
ÜYELİK OLUŞTUR
1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama Eğitim Seti

“Asteroid” objesini linkage yöntemi ile sahneye eklemek video eğitimini izleyerek, “Asteroid” objesini linkage yöntemi ile sahneye eklemek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Adobe Flash kullanarak bir oyun tasarlamak, tasarladığımız oyun üzerinde sahne kontrolleri yapmak, klavye ile nesneleri kontrol etmek, zamanlama kullanmak, nesnelerin birbirleri ile etkileşimleri gibi bir çok konuyu bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim seti sonrasında, oyun dünyasına giriş yapabilir ve kendi oyununuzu geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.671+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.